In je element

aarde, water, lucht en vuur

GROEP

5

6

Dans

Dans

De elementen zijn belangrijk in de natuur en in ons leven.
Dansdocent en fotograaf Anouk Kulaleen leert de kinderen waar de vier elementen voorstaan. Zo staat aarde voor stevigheid en kracht, water voor verbeeldingskracht en creativiteit.

Door in verschillende dansopdrachten samen te werken, worden naast creativiteit en presentatievaardigheden ook sociale vaardigheden gestimuleerd. Kinderen zijn in hun element door ontspannen te bewegen. Ze werken toe naar een choreografie waarin ook ruimte is voor vrije expressie.

Ook gaan de kinderen op de foto en bespreken ze het element dat het beste bij ze past. Anouk koppelt een element aan de persoonlijke ontwikkeling van het kind. Waarom ben jij lucht, en zou je soms wat meer aarde willen zijn?
Vuur kan je helpen als je iets spannend vindt, ga maar eens in de powerpose staan. De korte interviews met de kinderen worden naast de foto’s getoond.

In de laatste les is er een presentatie van de dans en de foto’s aan ouders en verzorgers.

september t/m juli

50

minuten

op school

aantal lessen:

6

emoties uitdrukken in dans en fotografie

min. 2 klassen + speel/gymlokaal nodig

Programma aanvragen?

Ben je geïnteresseerd in een programma, vul het inschrijfformulier in of stuur ons een bericht via het contactformulier. We komen bij je terug met een voorstel.

Programma aanvragen?

Ben je geïnteresseerd in een programma, vul het inschrijfformulier in of stuur ons een bericht via het contactformulier en we komen bij je terug met een voorstel.